My Equipment

Comment: My Equipment

dip station

Datum: 12.07.2011 | Vložil: urbis

Ahoj Makavelino / Hi bodyrocker :-) Máš fajn stránky, blbci, kteří neví, o co běží, tomu nemůžou rozumět a ani to nikdy nepochopí :-) Já začal s cvičením v červnu a snažím se cvičit každý den přes snídaní kromě neděle, kdy si užívám delšího spánku. Chtěl jsem se zeptat na DIP STATION, objednávala sis to ve Státech nebo se to dá sehnat někde u nás? Zkoušel jsem prohledat net, jestli je to k mání v naší matičce zemi, ale moc úspěšný jsem nebyl. Díky za odpověď. Jen tak dál, s cvičením i se stránkama ;-)

Re: dip station

Datum: 20.07.2011 | Vložil: Nina_CZ

Ahoj :) Díky za pochvalu, já na podobné blbce kašlu, i když mě to někdy rozčiluje :) Každý den před snídaní? Máš můj obdiv! :) Jen tak dál!
Dip Station jsem si objednávala z Amazonu a poštovné bylo nechutně vysoké :( ale strašně jsem jí chtěla, takže jsem do toho investovala a nelituju toho. Dá se u nás sehnat tady: https://www.gymboss.cz/gymboss/eshop/3-1-PRODUKTY za poměrně pěknou cenu :)

Ahoj

Datum: 31.07.2011 | Vložil: Tereza

Ahoj Nino/Makavelino :-),

tvych komentaru na Bodyrock.tv si proste nejde nevsimnout, a proto jsem rozklikla tvuj profil a dostala se na tyto zajimave stranky. Kdyz ctu, co pises, kolikrat mi mluvis z duse a mas me sympatie. Ja znam a podle bodyrock cvicim s prestavkou od prosince 2010. Dnes uz si nedovedu predstavit rano bez workout/u. Jak rika Zuzana, je to soucasti denni rutiny - jako naprikald cisteni zubu. Je toho hodne, o cem bych mohla psat...vsak vis :-) Moc rada najdu v CR nekoho, kdo to ma podobne. Tereza

Re: Ahoj

Datum: 31.08.2011 | Vložil: pecana

Já já já se hlasím, že to mám taky podobně :-) Těžko se to sice někomu vysvětluje, ale prostě Zuzana mě dostala. Co se náčiní týče- zůstala jsem pouze u timeru..zbytek se snažím improvizovat. Ranní cvičení mi dělá problém-tedy jen s tím vstáváním- volím raději ty kratší.
Většinou mě všude odbyli, že přece na spalování tuků je třeba minimálně 30 min cvičení v "tepovce".... už jsem to vzdala někomu vysvětlovat, že to velice efektivněji funguje taky jinak... Těším se, až tyhle stránky pročtu a nechám se inspirovat. Dííky holky :-)

Re: Re: Ahoj

Datum: 01.09.2011 | Vložil: Makavelina_CZ

Přesně jak říkáš, hrozně těžko se to vysvětluje, hlavně někomu, kdo vůbec nemá o vysvětlení zájem. Občas se mě lidi zeptají co cvičím a jakmile jim to ukážu nebo o tom začnu mluvit, jen se pošklebují a opovrhují a odsuzují aniž by pořádně věděli o co jde. Proto si radši svoji vášeň pro Bodyrock nechávám na veřejnosti pro sebe a pro svůj malý blog :D případně pro osoby které nemají zabedněné mozky a mají podobné myšlení :)

Re: Ahoj

Datum: 01.09.2011 | Vložil: Makavelina_CZ

Ahoj Terez, omlouvám se za velice pozdní odpověď :D
Jsem ráda že je ti mé myšlení blízké, ráda poznávám lidi kteří jsou podobně založeni a mají podobné smýšlení, cíle a zkušenosti, moc jich ale zatím neznám :)

thanks

Datum: 17.05.2011 | Vložil: sq

I'm sorry you've had to deal with such hateful comments. I think your site is great! I have a question about the dip station--I would be interested in taking it to university with me, and since I dont have much space, I am wondering if it folds for storage at all? Where do you store it? Thanks!

Re: thanks

Datum: 19.05.2011 | Vložil: Makavelina_CZ

Hi sq! :) You can completely demont it, I can take pictures of that later today if you are interested and post them here. I don't demont it at all, I have it standing in my room all the time and I hang my clothes on it then I am not using it, haha :D

sorry

Datum: 07.05.2011 | Vložil: lewis

what i meant to say is that your website sucks balls and is completly useless get a life

Re: sorry

Datum: 08.05.2011 | Vložil: Makavelina_CZ

I think you suck balls, is it okay for me to say that? No.
Is it okay for you to say that about MY site? No. This site is useful to me. Don't like it - don't read it. Simple as that.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek